2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik sprzedaży wysyłkowej branża HVAC , stacjonarnie - Staż

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnienie w formule: staż/branża-HVAC/ zatrudnienie na umowę o pracę po odbytym stażu

Obowiązki:

  • Praca z platformą sprzedaży internetowej/ sprzedaż internetowa/ branża HVAC

  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych

  • Sprawdzanie stanów magazynowych

  • Wystawianie aukcji na Allegro(tworzenie opisów, robienie zdjęć produktu, analiza cen)

  • Przygotowanie ofert

  • Obsługa klienta

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Podstawowej wiedzy o obsłudze komputera oraz pakietu Office

  • Znajomość branży HVAC/ mile widziane doświadczenie

  • Zaangażowania i chęci do pracy

  • Podstawowej wiedzy o produktach branży wentylacji, klimatyzacji

  • Mile widziana obsługa programu Subiekt GT

  • Swoje CV prześlij przez OLX. Do wybranych osób odezwę się w celu umówienia na rozmowę.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 912190462