2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Serock
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Serock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko obsługi klienta w zakresie sprzedaży elementów meblowych i akcesoriów.

Mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem w branży oraz osoby do przeszkolenia.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zamówień na elementy i akcesoria meblowe

  • rozpisywanie wewnętrznych zleceń produkcyjnych

  • wystawianie dokumentów handlowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Znajomość programów biurowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć pozyskania nowych umiejętności

Mile widziane:

  • Znajomość akcesoriów meblowych i innych komponentów

  • znajomość branży meblowej

  • Znajomość programu magazynowo handlowego Wapro WF-MAG

Praca jednozmianowa na miejscu Pn-Pt 8:00 - 16:00 Sb 8:00-13:00

MIMAR,

Marynino 1A

05-140 Serock,

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 767227407