2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Śródmieście
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik/sprzedawca lokalu Gorąco Polecam Smaki Piekarni

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

GORĄC POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI to znana i oceniona sieć piekarni w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łódzi, Katowicach i Krakowie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie pracowników do lokalu w piekarni na Podwalu Grodzkie 8 w Gdańsku.

SZUKAMY OSOBY SZYBKIEJ, SAMODZIELNEJ I UŚMIECHNIĘTEJ, która będzie wyrabiać kanapki wg naszych wytycznych

rzetelność, solidność, dokładność. Gotowość do uczenia się nowych rzeczy, orzeczenie Sanitarno-Epidemiologiczna

Twój zakres obowiązków : obsługa klienta, wypiekanie pieczywa, przygotowywanie kanapek, kawy, soków, dbanie o porządek i wizerunek lokalu.

Nasza oferta : umowa zlecenie ( stawka godzinowa), zapewniamy pełne szkolenie, zniżki pracownicze na nasze produkty, elasty grafik i doskonałą atmosferę.

Miejsce pracy 4 min pieszo od dworca głównego w Gdańsku, Podwale Grodzkie 8. Kontakt 57*****55.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 883277694