2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Fabryczna
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik sprzątanie ( Wrocław )

Wynagrodzenie

31 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika do sprzątania na obiekt Dom Studencki Base Camp - głownie teren zewnętrzny.

Stawka : podstawowa 22 złotych netto/godzinę – 31,80 złotych brutto/godzinę.

Praca : od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie 7:00-15:00

Weekend : po 4 godziny. od 7:00 do -11:00

Zakres obowiązków:

- porządek na terenie zewnętrznym (zamiatanie liści, zbieranie śmieci, wymiana worków w koszopopielnicah, wycieranie ławek + krzeseł na patio)

- utrzymanie porządku w śmietniku głównym

- zamiatanie i mycie przedsionków przy windach

- zwożenie brudnej pościeli i odbieranie czystej, transport na 6 p do magazynu głównego,   liczenie i wykładanie asortymentu na regały

- maszynowe mycie parkingu podziemnego

- pozostałe obowiązki zlecone przez przełożonego.

Umowa o pracę: umowa zlecenie na okres próbny.

Agencja zatrudnienia nr wpisu- 26648

oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 904400010