2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Sprzątający - Warszawa Śródmieście

Wynagrodzenie

4 241 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel, dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży usług sprzątających - poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Oczki

Mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o niepełnosprawności

Zadania:

· Sprzątanie pomieszczeń biurowych, aneksów kuchennych, toalet.

· Kultura osobista.

Oferujemy:

· Pracę w poniedziałek-piątek z wyłączeniem dni ustawowo wolnych w godz. 6.00 – 14.00.

· Umowę o pracę.

· Pracę w dużej i stabilnej organizacji. Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy.

· Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej.

Oczekujemy:

· posiadania polskiego obywatelstwa

· niekaralności

· schludnego wyglądu

· mile widziany dostęp do informacji zastrzeżonych i/lub poufnych

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny w godz. 8:00 – 16.00 lub przesłanie aplikacji na OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50 -304 ul. Słonimskiego 1.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918853203