2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Pracownik sprzątający/Sprzątanie apartamentów

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACA !!!

Poszukujemy odpowiedzialnych, chętnych do pracy osób do sprzątania apartamentów. Wszystkie apartamenty zlokalizowane są w jednym budynku.

Praca od poniedziałek do niedzieli  według wcześniej ustalonego grafiku - 5 dni w tygodniu!!

Godziny pracy : 9 -15 !!

Tylko 6 godzin dziennie!!

WYMAGANIA:- odpowiedzialność,- dyspozycyjność, - punktualność,- chęć do pracy,- dokładność,

OBOWIĄZKI:- sprzątanie pokoi po gościach,- sprzątanie części wspólnych, - inne prace związane z utrzymaniem czystości i obsługą gościa

OFERUJEMY:- elastyczny grafik, - pracę w miłym zespole:)

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE w zależności od etatu 1/4, 1/2 lub cały etat

  • DODATKOWO SYSTEM PREMIOWY

Praca stała, całoroczna lub sezonowa

Praca również w wybrane weekendy

Zapraszamy też Panie z Ukrainy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 920393781