2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Międzyrzec Podlaski
Dodane 05 czerwca 2024

Sprzątająca/Sprzątający - Międzyrzec Podlaski, umowa o pracę

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zatrudnimy Pana/ Panią na stanowisko:

Pracownik sprzątający do Zakładu Drobiarskiego - Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:

- mycie oraz dezynfekcja sprzętu i urządzeń na produkcji

- mycie pojemników na myjce

- sprzątanie pomieszczeń socjalnych i łazienek

- dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu czystości na obiekcie

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,

- stabilne zatrudnienie

- wdrożenie stanowiskowe

- wsparcie ze strony przełożonego

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- dyspozycyjność pn-nd w godzinach 13.00-21.00 lub 20.00-4.00 praca w systemie zmianowym wg. grafiku, norma godzin

- dobra sprawność fizyczna

- chęci do pracy

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności - nie jest warunkiem koniecznym!

Zacznij stabilną pracę!

Więcej informacji w godzinach 8-15 pod numerem telefonu: 510 - 015 - 878

UWAGA JEŚLI NIE ODBIERAM PROSZĘ O SMS " MIĘDZYRZEC PODLASKI" ODDZWONIĘ

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 304), przy ul. A. Słonimskiego 1.Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 920151060