2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warka
Dodane 06 maja 2024

Pracownik sprzątający - dział produkcyjny Cukiernia Kazana;

Wynagrodzenie

4 200 - 4 600 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cukiernia Kazana Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Warce, przy ul. Grójeckiej 20, poszukuje do swojego zespołu pracownika sprzątającego.

W zakres obowiązków wchodzi m. in.:

  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej (praca z myjkami ciśnieniowymi);

  • Mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem;

  • Nadzór nad ciągłym zaopatrzeniem zakładu w środki czystości;

Nasze wymagania:

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziana);

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 916393548