2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Krzyki
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Sprzątający Biura w centrum Wrocławia

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  •    sprzątanie biur zlokalizowanych w centrum Wrocławia

  •    dbanie o estetykę i porządek powierzchni biurowych

  •    opróżnianie koszy

  •    dodatkowe zlecone obowiązki cyklicznie np. mycie okien

Od Kandydatów oczekujemy:

  •  wysokiego poczucia estetyki

  •  dobrej organizacji pracy

  • rzetelnego realizowania powierzonych obowiązków

  • doświadczenia w sprzątaniu powierzchni biurowych

  • dyspozycyjności w godzinach 17:00 - 22:00 (poniedziałek - piątek)

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy (płacimy za wykonaną pracę - nie musisz tego robić przez 8 godzin)

  • pracę w godzinach popołudniowych

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • dodatkowo po okresie próbnym dostęp do kafeterii benefitowej (opieka medyczna, ubezpieczenie itp.)

  • stałą współpracę

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 857346803