2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Jasień
Dodane 14 maja 2024

Pracownik sprzątający

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Majka Reinhardt to multibrandowa agencją zajmującą się dystrybucją i promocją międzynarodowych marek modowych na polskim rynku. W naszym showroomie prezentujemy kolekcje niemal 30 marek z takich krajów jak m.in.: Włochy, Niemcy, Skandynawia, USA, Kanady czy Austria. Nasza rola polega w głównej mierze na działaniu w roli pośrednika pomiędzy markami i projektantami a rynkiem (właścicielami butików i platform e-commerce).

Aktualnie poszukujemy Panią do sprzątania naszego showroom, zapraszamy do przesłania CV.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie czystości na terenie obiektu,

  • odkurzanie, mycie podłóg, przecieranie blatów i półek z kurzu, stanowisk komputerowych,

  • sprzątanie toalet, pokoi socjalnych, klatek schodowych, piwnic,

  • mycie okien,

Nasze wymagania

  • niekaralność,

  • doświadczenie w sprzątaniu,

  • uczciwość, odpowiedzialność i sumienność,

  • dokładność, intuicyjność,

  • punktualność,

  • miła aparycja i koleżeństwo,

 To oferujemy

  • praca w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,

  • stabilne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • kawa / herbata,

  • parking dla pracowników,

  • umowa zlecenia,

  • po okresie próbnym możliwość umowy o pracę.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 915398875