2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Piaseczno
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Sprzątający

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy i innych przestrzeni w firmie

  • Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien i powierzchni szklanych

  • Wyrzucanie śmieci

  • Dozorowanie zapasów środków czystości

  • Raportowanie ewentualnych usterek do przełożonego

    Nasze wymagania

    • doświadczenie zawodowe z utrzymania czystości

    • posiadanie wysokiej kultury osobistej

    • odpowiedzialność

    • punktualność

    • mile widziane prawo jazdy kat B (będzie dodatkowym atutem) lecz nie jest to warunek konieczny

      Benefity

      • elastyczny czas pracy

      • kawa / herbata

      • parking dla pracowników

      • O nas

      • Firma USŁUGI OXI od 15 lat świadczę bowiem usługi w zakresie sprzątania i utrzymywania czystości w obiektach zarówno prywatnych, jak i firmowych. Po ponad dekadzie pracy w branży moim marzeniem stało się założenie własnej działalności. I udało się. Dziś przedsiębiorstwo działa oficjalnie, prężnie się rozwija i podejmuje nowe wyzwania, bo niemożliwe nie istnieje – ważna jest chęć do pracy.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 920455579