2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik sortowni odzieży//nowoczesna sortownia

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

A&E Clothing to wywodząca się z USA nowoczesna sortownia i dystrybutor odzieży używanej. Od 1996 roku zajmujemy się recyklingiem tekstyliów nadając ubraniom ich drugie życie. Wraz z rozwojem firmy i otwarciem pierwszej sortowni w Europie, w Tomaszkowie, poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik sortowni odzieży.

OPIS STANOWISKA:

  • Ocena jakości i wartości ubrań oraz akcesoriów odzieżowych.

  • Przygotowanie odzieży do sprzedaży, metkowanie.

  • Praca z lekkim asortymentem.

  • Utrzymywanie porządku na wyznaczonym stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

Czekamy na Twoją aplikację, jeżeli interesujesz się modą, znasz aktualne trendy, marki odzieżowe, a ubrania są Twoją pasją!

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości branży odzieżowej.

  • Przestrzegania odpowiednich standardów produkcji.

  • Gotowości do wykonywania pracy stojącej.

  • Uczciwości, sumienności i zaangażowania w pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w rodzinnym przedsiębiorstwie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Początkowo umowa zlecenie.

  • Stałe godziny 7:00-15:30, regularne przerwy w pracy, wolne weekendy.

  • Możliwość awansu.

  • Wdrożenie oraz stałe wsparcie managera.

  • Pracę w nowoczesnym obiekcie magazynowym z wydzielonymi miejscami parkingowymi, w Tomaszkowie..

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

JAK APLIKOWAĆ:

Prosimy o przesłanie CV lub krótkiego życiorysu/zgłoszenia za pośrednictwem portalu OLX.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w A&E CLOTHING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Lublinie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 799913240