2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Bielsko-Biała
Dodane 20 maja 2024

Pracownik sortowni butelek - bez znajomości j. obcego

Wynagrodzenie

55 - 56 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Magazynier (sortowanie butelek i skrzynek po napojach)

Lokalizacja: Aschersleben (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Stanowiska dla kobiet polegają na sortowaniu butelek (według etykiet, koloru, kształtu), odkładaniu skrzynek na paletę, pobieraniu skrzynek z palety.

  • Praca odbywa się wewnątrz hali magazynowej oraz na zewnątrz (pod dachem). Praca stojąca przy pasie, wymagająca dopasowania tempa pracy do szybkości poruszania się pasa, aby nie stopować procesu,

  • Praca dla mężczyzn polega na sortowaniu skrzynek na napoje, układaniu skrzynek na paletach oraz ich transporcie przy użyciu ‘paleciaka’. Praca na zewnątrz oraz wewnątrz.

  • Praca 8-11 godzin dziennie plus przerwa, na jedną zmianę – poranną, początek zmiany o godzinie 6:00 rano, od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

  • Przerwa – płatne tylko 15 minut przerwy (8h-30minut przerwy, 9h- 45minut przerwy, 10h- 1h przerwy).

Oferujemy:

  • Umowa polska przez agencję pracy (delegacja do Niemiec) lub niemiecka umowa o pracę

  • Stawka 13 euro brutto/h

  • Wypłaty miesięczne, do 15. każdego miesiąca

  • Bonus 100 euro za polecenie znajomego

  • Zakwaterowanie w odległości ok. 1-3 km od miejsca pracy (koszt 180 euro/miesiąc + kaucja 210 euro, rozłożona na 3 raty po 70 euro każda, kaucja jest zwracana w przypadku braku szkód), mieszkania 2-3 pokojowe, pokoje 2-3 osobowe, wyposażone w szafę i łóżko. Kuchnia i łazienka wspólne – pralka, lodówka. Pokoje zamykane na klucz.

  • Wyjazd – organizacja, opłata po stronie Kandydata – zwracamy do max 300pln za przyjazd (po przepracowanym miesiącu)

  • Start pracy od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

  • Sprawność fizyczna

  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej, podnoszenie

  • Chęć do pracy

  • Brak nałogów

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 917969795