2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Inowrocław
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Służby Pięter w Sanatorium

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zorganizowanych i komunikatywnych osób do pracy na stanowisku Pracownika Służby Pięter w Sanatorium Modrzew w Inowrocławiu.

Twój zakres obowiązków:

-  Kreowanie procesu przygotowania pokoi i węzłów sanitarnych do przyjęcia gości

- Dbałość o systematyczne utrzymanie bazy hotelowej i pozostałych strefach Sanatorium w nienagannej czystości

-  Wymiana środków higienicznych i kosmetycznych

- sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi i obiektu

-  Czynna współpraca z pozostałymi działami mająca na celu wysoką jakość obsługi gości.

Nasze wymagania:

-  Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kuracjuszami, oraz zespołem poparta asertywnością i otwartością

-  Znajomość metodyki pracy w obiekcie uzdrowiskowym/hotelowym-  gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (również w weekendy)

-  Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w sanatorium uzdrowiskowym, szpitalu uzdrowiskowym lub o podobnym charakterze

-  Aktualna książeczka/ badania sanitarno-epidemiologiczne

Co oferujemy:

-  Pracę w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę- zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę

-  Szerokie możliwości rozwoju w młodym, dynamicznym zespole nakierowanym na doskonalenie umiejętności zawodowych

- Personalizowane atrakcyjne pakiety socjalne i ubezpieczeniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 919784429