2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Karpacz
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik służby pięter w Hotelu Lake Hill Resort & SPA

Lokalizacja

Karpacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce to nowoczesny czterogwiazdkowy Hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik służby pięter (pokojowa)

OPIS STANOWISKA:

Przygotowywanie pokoi na przyjazd gości,

Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych oraz przestrzeniach wspólnych według standardów hotelu;

Współpraca z innymi działami obiektu.

Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

OCZEKIWANIA:

Dokładność i dobra organizacja pracy,

Dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta),

Umiejętność pracy zespołowej,

Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Uczciwość i sumienność,

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Elastyczne formy współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę w młodym, rozwijającym się zespole

Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Zniżki na pobyty w hotelach partnerskich w całej Polsce

Więcej informacji pod numerem telefonu: 72*******44.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 796356636