2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Lipowa
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Służby Pięter - Pokojowa | Praca Stała | Umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Zimnik jest czterogwiazdkowym obiektem położonym 7 km od Żywca i Szczyrku oraz 20km od Bielska-białej. Dysponujemy bazą noclegową, zapleczem gastronomicznym i centrum konferencyjno-bankietowym dla 350 osób. Dodatkowym atutem jest część wellness & spa wraz z hotelową pływalnią i jej atrakcjami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Hotel Zimnik poszukuje osoby na stanowisko pokojowej - Pracownik Służby Pięter.

Główne zadania - sprzątanie pokoi, sal i innych części hotelu według wyznaczonych standardów

WYMAGANIA:

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności i komunikatywności

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji czasu pracy

  • umiejętności pracy w zespole, jak również pracy samodzielnej

  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • samodzielności, stanowczości i umiejętność dobrej organizacji pracy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku -mile widziane

  • dobrego stanu zdrowia

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

  • stałą pracę na etacie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w bardzo stabilnej firmie nastawionej na partnerskie relacje z pracownikami

Jak aplikować - informacje

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX,

droga mailową na adres rekrutacja [małpa] zimnik . com . pl

lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Proszę również zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lipowa,

Śląskie

Śląskie, Lipowa
ID: 839020920