2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik sklepu zoologicznego Łódź Śródmieście

Wynagrodzenie

3 400 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię pracownika sklepu zoologicznego w wymiarze 4/5 etatu z dodatkowo płatnymi sobotami - 4 dni w tygodniu oraz średnio 2 soboty w miesiącu.

Oferuję:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę

  • dodatkowo płatną pracę w soboty

  • zniżki pracownicze na asortyment sklepu

  • praca w miłej atmosferze

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klienta

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy

  • przyjmowanie dostaw

  • kontrola stanów magazynowych

  • kontrola dat ważności produktów

Wymagania:

  • zaangażowanie i punktualność

  • uczciwość

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w wybrane soboty w godzinach 10-14

  • gotowość do pracy fizycznej

  • kultura osobista i otwartość na pracę z Klientem

Doświadczenie w pracy w branży zoologicznej mile widziane.

Sklep znajduje się na ul. Pomorskiej. Sklep jest czynny w godz. 10 - 18, w soboty 10-14.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV poprzez OLX.

Wiadomości typu " Proszę o kontakt" lub "jestem zainteresowany/a" bez dołączonego CV pozostaną bez odpowiedzi. Osoby szczególnie zainteresowane tą konkretną pracą proszę o przesłanie CV na adres hanna.prot małpa op.pl z dopiskiem "Zainteresowany/a pracą" w tytule - to dla tych, którzy czytają ogłoszenia;)

W CV proszę zamieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911818831