2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Luzino
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik sklepu Żabka

Wynagrodzenie

4 242 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Luzino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kasjer/Sprzedawca sklep Żabka

Miejsce pracy: Luzino ul. Młyńska 6

Obowiązki :

·         obsługa klienta zgodnie z zasadami sieci

·         obsługa kasy fiskalnej

·         dbanie o ekspozycję towaru zgodnie z zasadami sieci

·         przyjmowanie i rozkładanie dostaw

·         aktywny udział w życiu sklepu: kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, dbanie o czystość, higienę i estetykę sklepu oraz magazynu

Oczekiwania:

·         książeczka sanepidowska (lub chęci do jej założenia)

·         punktualność, rzetelność, uczciwość i kreatywność

·         umiejętności pracy w zespole

·         kultura osobista

·         mile widziane doświadczenie pracy w sklepie

·         gotowość podjęcia pracy zmianowej (6-14:00 / 14:00-23:00)

Oferujemy:

·         pełny etat

·         umowa zlecenie / umowa o pracę

·         terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe

·         dobrą atmosferę pracy

·         stabilne zatrudnienie

·         prace w miłej atmosferze

·         elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Luzino,

Pomorskie

Pomorskie, Luzino
ID: 891683742