2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żary
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Sklepu Woolworth! Żary

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Jesteśmy Woolworth!

Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i właśnie otwieramy pierwsze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny.

Szukamy osób w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, które chcą się rozwijać razem z nami i są gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • Miła i profesjonalna obsługa klientów na sali sprzedaży oraz przy stanowisku kasowym

  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)

  • Etykietowanie i obniżki cen oraz inwentaryzacja towarów

  • Wsparcie przy otwarciach i inwentaryzacjach nowych sklepów

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę w handlu i sprawia ci ona przyjemność

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane)

  • Lubisz pracować z ludźmi i chętnie pracujesz w zespole

  • Jesteś entuzjastyczny i zaangażowany

  • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym, jak również w weekendy

Oferujemy

  • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy w Polsce

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy

  • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania

  • Otwartą komunikację opartą o dialog

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji

  • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 898848227