2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gliwice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Szobiszowice
Dodane 22 maja 2024

Pracownik sklepu, tygodniówki

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

APT poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca / Kasjer

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o czystość swojego stanowiska pracy

  • obsługa klientów

Pracodawca oferuje:

  • pracę OD ZARAZ

  • możliwość dostosowania zmian do Twoich potrzeb

  • wynagrodzenie miesięczne lub tygodniowe (wypłacane w piątki) umowę zlecenie

  • pełne wsparcie na etapie szkolenia i wdrożenia

  • kompetentnego Koordynatora

  • szkolenie dla nowo zatrudnionych osób

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub aktualną książeczkę sanepidowską

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 795 005 974 lub wyślij SMS. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 920184261