2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ostrzeszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik sklepu stacjonarnego Vape Shop E-LiQ - Ostrzeszów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

E -LIQ to firma, która specjalizuje się w dystrybucji wyjątkowego asortymentu.

Prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy. Mowa tu o szerokim wachlarzu produktów do wapowania w elektronicznych papierosach.

Szukamy osoby użytkującej / palącej e-papierosy, która będzie rzetelnie i profesjonalnie obsługiwać klienta

stanowisko : Doradca klienta, sprzedawca - pracownik sklepu stacjonarnego VAPE SHOP

Miejsce pracy: Ostrzeszów 63-500, ul. Farna (blisko dworca PKS)

Wymiar pracy: Praca w godzinach Pon-Pt 9:30-18:00. Sob: 10-15-.

Ogłoszenie skierowane do osób które znają tematykę e-papierosów.

Proszę wraz z załączonym CV o krótki opisu Twojego doświadczenia z e-papierosami bądź branżą. Możesz napisać nam to w wiadomości prywatnej od razu po wysłaniu CV :)

Obowiązki:

  • zaopatrywanie sklepu w towar zamawiając z hurtowni

  • przyjmowanie dostaw

  • udział w inwentaryzacjach

  • rozkładanie przyjętego towaru

  • rozmowa i dbanie o klientów stacjonarnych

  • utrzymywanie schludnego miejsca pracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • pracowitość

  • rzetelność, uczciwość

  • znajomość tematu VAPE

  • osoba w wieku 20-35

Oferujemy:

  • PEŁNE przeszkolenie z obsługi klienta - przez pierwszy tydzień na sklepie wraz z Tobą będzie siedział nasz manager który zajmuje się wdrażaniem nowych ludzi i tłumaczył wszystko od A do Z

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę (praca startuje z początkiem listopada - jeszcze trwają prace remontowe na lokalu)

  • fajną atmosferę opartą na młodym zespole

    PRACA OD POCZĄTKU MAJA (1-2 tydzień)

  • Kontakt wyłącznie przez OLX -> proszę o przesyłanie CV i zadawanie pytań :)

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 909544607