2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Włochy
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik sklepu – SPRZEDAWCA / SERWISANT - Młody Team

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Sprzedawca/Serwisant w firmie zajmującej się sprzedażą i dystrybucją części do Hulajnogi, Deskorolek oraz rowerów BMX. Nasza firma składa się z 3 różnych działalności: Scootive dla hulajnóg, AveBMX dla rowerów BMX oraz AveBoards dla deskorolek.

Jesteśmy na rynku od 15 lat, posiadamy własny skatepark, 3 sklepy online, sklep stacjonarny oraz organizujemy obozy dla hulajnogi, BMX. Nasza firma zapewnia rozwój wewnątrz swoich struktur i jest dynamicznie rozwijającą się organizacją.

Jeśli szukasz ciekawej pracy w branży sportowej, masz pasję do hulajnóg, BMX lub deskorolek, oraz lubisz pracować z ludźmi, to ta praca jest dla Ciebie! Oferujemy elastyczny grafik, szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Krakowiaków 80/98, Warszawa

Opis stanowiska:

· Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz online

· Doradztwo techniczne dla klientów,

· Serwis sprzętu sportowego (jeżeli nie umiesz, to Cię nauczymy :) )

· Dbanie o wygląd i porządek na sklepie

· Przygotowanie sprzętu do sprzedaży

· Współpraca z innymi działami

Wymagania:

· Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży,

· Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnego podejścia do klientów

· Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i programów magazynowych (jeżeli nie umiesz, to Cię nauczymy)

· Obowiązkowość, dokładność, uczciwość i odpowiedzialność

· Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności,

· Dyspozycyjność

· Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

· Umiejętność montażu i serwisu sprzętu sportowego będzie dużym atutem

· Wiedza techniczna w zakresie hulajnóg, deskorolek oraz rowerów BMX, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Pracę w prężnie rozwijającej się, o ugruntowanej pozycji na rynku firmie

· Samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole

· Możliwość rozwoju

· Stabilność zatrudnienia

· Przyjazną atmosferę pracy

· Pracę przy unikalnym projekcie w skali kraju

· Kompleksowe wdrożenie do pracy

· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną ofertą i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail:. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 698679832