2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białystok
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Skorupy
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik sklepu spożywczego

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka ul. Plażowa 15

Poszukujemy osób pełnoletnich oraz dyspozycyjnych w ciągu roku szkolnego.

Idealny profil kandydata to: Dziewczyna, poszukująca pracy na stałe, ucząca się, do 26 roku życia, ale nie jest to wymóg konieczny.

Oczekiwania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość szybkiego wyrobienia.

  • Punktualność.

  • Mile widziany status ucznia lub studenta.

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami.

  • Dbałość o wygląd sklepu.

  • Utrzymanie porządku na sali sprzedaży oraz magazynie.

  • Przyjmowanie dostaw

  • Wykładanie towaru

Oferujemy:

  • Przeszkolenie

  • Stabilne zatrudnienie(umowa zlecenie)

  • Elastyczny grafik

  • Karta MULTISPORT

  • program Sprzedawca PRO (dodatkowe premię w postaci bonów)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, wymagamy chęci do pracy i zaangażowania. Nauczymy wszystkiego!! Czekamy na Twoje CV

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 904909036