2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żory
Dodane 07 maja 2024

Pracownik Sklepu Internetowego Żory Rogoźna

Wynagrodzenie

27,60 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy

Poszukujemy pracownika , ze względu na brażne odzieżową, kosmetyki , biżuteria poszukujemy Kobiety

Praca od zaraz , Umowa zlecenie

Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto

wychodzi około 3700 zł na rękę , osoba do 25 roku życia, ucząca się około 4700 zł na rękę

Godziny Pracy 8-16 lub 9-17 + 1 sobota w miesiącu

Zadania :

Pakowanie oraz wysyłka towarów

Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem

Wprowadzanie produktów na magazyn

Obsługa firmowego messengera

Utrzymywanie Porządku miejsca pracy

Ogromnym atutem jest brak wymaganego doświadczenia , brak znajomości języków, programów komputerowych. Jednak wymagane jest bardzo duże zaangażowanie oraz maksymalne skupienie w trakcie wykonywania obowiązków. Generalnie poszukiwana jest osoba zaradna, "ogarnięta", oraz pracowita , ze względu na ogromną ilość zamówień , U nas pracy jest dużo , jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do "nic nie robienia" w poprzedniej pracy to nie polecamy tej oferty

Wymagana jest podstawowa obsługa komputera, smartfona , mediów społecznościowych

Od osoby zatrudnionej wymagamy dużego zaangażowania, skupienia, rzetelności , sumienności w powierzonych zadaniach , gdyż jest to praca bardzo odpowiedzialna

Słabe połączenie z komunikacją miejską , więc wymagany własny środek transportu

Miejsce pracy Żory ul . Świętokrzyska 12

CV prosimy przesyłać poprzez portal olx , skontaktujemy się z wybranymi osobami

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 870221482