2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bielsko-Biała
Dodane 25 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego thermoCOOKING.pl - praca elastyczna

Wynagrodzenie

3 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma thermoCOOKING.pl poszukuje pracownika do obsługi sklepu internetowego. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz produkcją akcesoriów do robotów kuchennych. Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie towaru, obsługa oraz wysyłka zamówień. Stanowisko pracy charakteryzuje się dużą swobodą, elastycznością i samodzielnością. Nasze biuro zlokalizowane jest w Bielsku-Białej w Wapienicy przy ulicy Cieszyńskiej.

Minimalny zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień internetowych na rynku Polskim

  • przygotowanie towaru

  • wydruki list pakunkowych oraz etykiet

  • pakowanie zamówień

  • wysyłka zamówień

  + dodatkowo w zależności od Twoich zainteresowań:

  • zamawianie materiałów do pakowania

  • obsługa zwrotów i reklamacji

  • kontakt z klientami – udzielanie odpowiedzi na wiadomości e-mail

  • obsługa zamówień internetowych na rynkach zagranicznych

  • marketing

  • tworzenie grafiki

Wymagania:

  • rzetelność

  • uczciwość

  • dokładność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • znajomość programów biurowych z pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (większość zamówień odbierają od nas kurierzy, ale jest potrzeba zawiezienia części paczek do pobliskiego punktu nadań)

 Mile widziane, ale nie obowiązkowe:

  • doświadczenie w realizacji zamówień internetowych

  • znajomość rynku e-commerce w Polsce

  • znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • zadaniowy tryb pracy - istotna jest dla nas realizacja zamówień, nie ma potrzeby siedzieć w biurze konkretną ilość godzin

  • wynagrodzenie od 3000zł 'na rękę' miesięcznie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji

  • miesięczną premię uzależnioną od ilości pomyłek przy pakowaniu zamówień

  • komfortowe i nowo wyposażone biuro

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą to napisz kilka zdań o sobie i wyślij nam swoje CV przez OLX lub na adres: kontakt(at)thermoCOOKING.pl

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 920819092