2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik sklepu internetowego | Specjalista eCommerce

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Dodawanie nowych produktów do oferty sklepu,

  • Research trendów i dobrych praktyk UX, UI,

  • Dbanie o poprawne działanie sklepu,

  • Tworzenie prostych grafik na podstawie szablonów,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Propozycje usprawnień i wdrożeń nowych narzędzi do ecommerce,

Nasze wymagania:

  • Podstawy Photoshop i Figma,

  • Obsługa arkuszy google/excel,

  • Podstawowa znajomość CSS, HTML,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Shoper,

  • Znajomość dobrych praktyk UX i UI,

  • Obeznanie w aktualnych trendach web design,

  • Mile widziana znajomość platformy Mirakl oraz Baselinker,

To oferujemy:

  • Możliwość pracy w trybie HO, stacjonarnym i hybrydowym,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie która jest jednym z liderów w swojej branży,

  • Pracę umożliwiającą rozwój zawodowy i zdobycie bogatego doświadczenia,

  • Przyjazną i wspierającą kulturę organizacyjną firmy,

  • Możliwość udziału w programach szkoleniowych i rozwojowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912218602