2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olszany
Mateusz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik sklepu internetowego - sklep 4wall.pl

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olszany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

4wall.pl to specjalistyczny sklep z branży dekoracji wnętrz. Poszukujemy zdolnych i dynamicznych ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać się w branży E-commerce. Naszą firmę tworzy zespół młodych, ambitnych ludzi. Jeżeli szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy w której masz bezpośredni wpływ na dalsze budowanie marki, dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków:

  • Dodawanie treści na stronę sklepu (zdjęcia, opisy produktu, teksty) oraz platformy typu marketplace

  • Zarządzanie cenami i wyglądem sklepu

  • Wprowadzanie bieżących zmian na stronie

  • Zarządzanie asortymentem

  • Proste prace graficzne

  • Czynna współpraca z innymi działami w firmie

  • Prowadzenie social mediów

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych, w tym MS Office

  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy i chęć do nauki

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zadaniami

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Zainteresowanie branżą e-commerce i chęć rozwoju w tej dziedzinie

To oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie branżowe

  • Niezbędne narzędzia i warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole

  • Miła atmosfera

  • Pakiet medyczny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Rozważamy przyjęcie osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX z treścią:

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych przez DOMLO SP. Z O.O. z siedzibą w: Olszany 55A, 05-604 Jasieniec (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Do CV prosimy o dołączenie listu motywacyjnego wraz z odpowiedzią na pytanie jakie Pani/Pana cechy osobowości sprawiają, że jest Pani/Pan najlepszym kandydatem na to stanowisko oraz uzasadnieniem dlaczego chciałby Pan/Pani zostać członkiem naszego zespołu?

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną.

Lokalizacja

Olszany,

Mazowieckie

Mazowieckie, Olszany
ID: 909378518