2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Czyżyny
Dodane 12 kwietnia 2024

Serwisant w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 200 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika do serwisu sprzętu.

Zakres obowiązków:

- naprawa sprzętów - drukarek 3d oraz urządzeń

- przyjmowanie sprzętu na serwis, kontakt z klientem,

- wprowadzanie danych do systemu,

- praca na systemie baselinker,

- obsługa zamówień

Wymagania:

- status studenta/ucznia (najlepiej studenci zaoczni ze wzgl. na godz. pracy),

- znajomość elektroniki, certyfikat lub ukończona szkoła w tym kierunku,

- skrupulatność, sumienność, uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu,

- odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

- prawo jazdy kat. B,

- praca dla mężczyzny (ze względu na większość urządzeń)

Z naszej strony zapewnimy:

- umowa zlecenie,

- szansę nauki i rozwoju zawodowego,

- praca w młodym i przyjaznym zespole.

Wszystkiego Cię nauczymy ale wymagamy zaangażowania i chęci do pracy.

Oferujemy pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Lokalizacja biura:

Kraków, ul. Sołtysowska (dz. Czyżyny)

SKLEP 3DUV.PL

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 911316706