2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ursus
Dodane 21 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry drogi kandydacie.

Ta oferta została napisana dla Ciebie przez właściciela firmy.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości wyrobów medycznych i ma na to wyłączność w Polsce. Nasze produkty pomogły już dziesiątkom tysięcy Polaków.

W tej chwili jesteśmy małą, ale szybko rozwijającą się firmą.

Naszym wielkim celem jest to, aby nasze produkty trafiły do każdego domu w Polsce.

Aby to osiągnąć potrzebujemy odpowiedzialnej osoby, która również chce się rozwijać.

Dlaczego istnieje takie stanowisko? Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, więc otrzymujemy coraz więcej zamówień, które trzeba obsłużyć.

Kogo szukamy?

Młodą energiczną zaangażowaną osobę, która będzie odpowiedzialna za całkowitą obsługę i rozwój sprzedaży produktów na platformach internetowych Allegro, Empik, Ceneo.

Obowiązki:

Obsługa zamówień internetowych od 09-00 do 16-00: kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki, wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa zwrotów i reklamacji.

Obsługa magazynu: wydawanie i przyjmowanie produktów, weryfikacja stanów magazynowych.

Obsługa klientów telefonicznie, mailowo.

Wymagania:

Dyspozycyjność

Zaangażowanie w wykonywanej pracy

umiejętności rzetelnego realizowania procesu weryfikacji i pakowania

staranność i sumienność wykonywanej pracy

Mile widziane umiejętności to:

Wiedza z zakresu funkcjonowania serwisów zarządzania sklepami internetowymi.

Umiejętność obsługi serwisu Allegro, Ceneo, Empik

Znajomość Baselinker

Umiejętności rozmowy z klientem i rozwiązywania problemów

Dobra znajomość języka polskiego. Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Umowa zlecenia. Okres próbny 3 miesiące.

Możliwość doskonalenia umiejętności

Wynagrodzenie adekwatne od umiejętności.

Proszę o dołączenie wymaganej klauzuli.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).""

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 833264705