2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Siemianowice Śląskie
Dodane 21 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego 1/2 etatu

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik sklepu internetowego / wsparcie działu e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opisów produktów

  • Tworzenie raportów i zestawień

  • Obsługa klientów sklepu internetowego

  • Podstawowa obsługa sklepu internetowego oraz platform marketplace

  • Współpraca z działem magazynowania i kompletacji zamówień

Nasze wymagania:

  • komunikujesz się z lekkością, zgodnie z zasadami stylistyki j. polskiego

  • jesteś otwarty/-a na nowe projekty

  • bardzo dobrze obsługujesz komputer

  • jesteś samodzielny/a i dokładny/a

  • jesteś zaangażowany/a i chętny/a do pracy

  • potrafisz komunikować się w języku angielskim

Oferujemy:

  • Pracę w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy

Prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 774418694