2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wawer
Dodane 20 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta – lidera branży ogrodniczej i home decor –  poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu;

  • wprowadzanie szczegółów zamówienia i reklamacji do systemu;

Wymagania;

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze np. zamówień internetowych, praca w sklepie interntowym;

  • obsługa urządzeń biurowych: komputer, telefon, drukarka;

  • skrupulatność, sumienność, rzetelność;

  • atutem będzie znajomość programu MS Excel;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym;

  • wynagrodzenie: 30 zł/h brutto;

  • pracę od poniedziałku do piątku + co drugi weekend (do uzgodnienia);

  • możliwość pracy zmianowej;

  • dogodną lokalizację – 100 m od stacji PKP Warszawa Anin;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 919575368