2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kołobrzeg
Dodane 13 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta w Sklepie Internetowym z Kawą

Poszukujemy energicznej i sumiennej osoby do pracy w naszym sklepie internetowym z kawą. Jeśli lubisz pracę w dynamicznym środowisku i jesteś zorganizowany/a, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

  • Wysyłka faktur i dokumentów do klientów

  • Pakowanie kawy i dbanie o odpowiednie etykietowanie produktów

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • Wsparcie w codziennych obowiązkach sklepu

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność

  • Dobre zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 918156567