2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Modlniczka
Dodane 21 maja 2024

PRACOWNIK SKLEPU Adidas /specjalista sprzedaży detal w Faktory Kraków

Wynagrodzenie

28,80 - 39,88 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Modlniczka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Poszukujemy osób na stanowisko pracownik sklepu/specjalista sprzedaży detalicznej z markową odzieżą Adidas w Krakowie FACTORY OUTLET Profesora Adama Różańskiego 32, 32-085 Modlniczka

Adidas Poland poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

SPRZEDAWCA

miejsce pracy: Factory Outlet Kraków

Nasze wymagania:

Ø  Tak jak my interesujesz się sportem, modą i najnowszymi trendami.

Ø  Lubisz pracę z ludźmi i kontakt z klientem.

Ø  Chcesz rozwijać się w sprzedaży.

Ø  Jesteś dyspozycyjny do pracy w weekendy i w godzinach popołudniowych/ rannych.

Ø  Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Twój zakres obowiązków:

·         zdobędziesz doświadczenie wśród ludzi z pasją do sportu i mody!

·         Poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu

·         opanujesz profesjonalną obsługą klienta i sprzedaży.

Co oferujemy?

Ø  Ciekawą pracę w międzynarodowej marce sportowej.

Ø  System profesjonalnych szkoleń, dających możliwość rozwoju zawodowego.

Ø  Dajemy szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, visual merchandisingu, tworzenia i prowadzenia szkoleń.

Ø  Zatrudnienie: umowa – zlecenie.

Brzmi dobrze? Aplikuj tutaj i twórz z nami naszą przyszłość.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

POPRZEZ SPORT ZMIENIAMY ŻYCIE

www.careers.adidas-group.com

Wymagane ukończone 18 lat, pełna dyspozycyjność. Potrzebujemy osoby, gotowe do pracy od poniedziałku do niedzieli jeśli jest handlowa w systemie zmianowym między 8.00-21.30 (warunek konieczny) miła aparycja oraz chęci do pracy. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres e-mailowy z podaniem numeru kontaktowego do siebie.

W zgłoszeniu należy dołączyć następującą informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRESTO - Service KK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, z siedzibą w Warszawie (02-486), Aleje Jerozolimskie 202 w zakresie podanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższą zgodę mogę cofnąć w każdej chwili." Numer licencji agencji 15390.

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 896238950