2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Krowodrza
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik serwisu - wentylacja

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Instech poszukuje pracowników do ekipy serwisującej wentylacje. Prace polegają na drobnych montażach oraz serwisie wentylacji w tym na mechanicznym czyszczeniu kanałów wentylacyjnych. Praca w obiektach służby zdrowia, handlowych, sportowych, restauracjach, fabrykach. Obsługa Klientów głównie z województw małopolskiego i śląskiego.

Dojazd do Klientów samochodem służbowym.

W zakres obowiązków wchodzi:

  • obsługa urządzeń mechanicznych czyszczących wentylację,

  • dokumentacja fotograficzna realizowanych prac,

  • obsługa elektronarzędzi.

Wymagania:

  • umiejętność pracy na wysokości powyżej 3 m (w tym na rusztowaniu),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacji stanowiska pracy,

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,

  • prawo jazdy kat. B, minimum roczne doświadczenie w kierowaniu autem,

  • zaradność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Ze względów logistycznych mile widziani Kandydaci z południa Krakowa i okolic.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 911182262