2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Trębki Nowe
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik serwisu sprzątającego w hotelu (praca w sezonie i weekendy)

Wynagrodzenie

2 000 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trębki Nowe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

 Poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik serwisu sprzątającego w hotelu

 Opis obiektu:

Dwór Złotopolska Dolina to lokal spełniający wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Położone tylko 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie, zaciszne, urokliwe miejsce. Otulone Lasem Złotopolskim, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, pośród śpiewu ptaków i szumu zbóż powoduje, że można tutaj zapomnieć o zgiełku pobliskiego miasta. Urok krajobrazowy jest tutaj niezapomniany! Jest to idealne miejsce na wypoczynek, wymarzone przyjęcie, szkolenie czy inną uroczystość.

Oferujemy:

1.     Pracę w prestiżowych obiektach hotelowych.

2.     Miłą atmosferę w pracy.

3.     Możliwości rozwoju osobistego i szkoleń.

4.     Elastyczne grafiki i godziny pracy.

5.     Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

6.     Praca w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagamy:

1.     Dobrej organizacji w pracy.

2.     Pozytywnego nastawienia do świata, ludzi i klientów.

3.     Wysokiej kultury osobistej.

Obowiązki:

1.     Dbanie o czystość obiektu.

2.     Sprzątanie pokoi hotelowych.

3.     Sprzątanie zaplecza gastronomicznego.

4.     Porządkowanie ternu przyległego do hotelu.

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chciałbyś zostać członkiem naszego zespołu, wyślij nam swoje zgłoszenie a my zaprosimy Cię na rozmowę.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Lokalizacja

Trębki Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Trębki Nowe
ID: 816136130