2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Podgórze
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik serwisu sprzątającego - ul. Półłanki

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Czysty Efekt jest polską firmą świadczącą usługi porządkowe, która działa już ponad 30 lat na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Zatrudniamy kilkuset pracowników.

Najważniejsi dla nas są pracownicy, którzy stanowią o naszej sile.

Aktywizujemy i zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik serwisu sprzątającego.

Szczegóły oferty:

Lokalizacja: ul. Półłanki, Kraków

Czas pracy:

  • pełen etat

  • lub od 16:00 do 20:00 (4 godziny)

Stawka: 27,70 zł/godzina

Dni pracy: od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości oraz dbanie o higienę powierzonych powierzchni,

  • Utrzymanie czystości na obszarze biur, kuchni, toalety, szatni.

Wymagania:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym,

  • Sumienność,

  • Staranność.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dofinansowanie na zakup leków dla osób z niepełnosprawnością,

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Profesjonalną odzież roboczą z logo firmy: koszulka, fartuch, polar, obuwie

  • Wsparcie kierownika przy każdym zadaniu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV do realizacji procesu rekrutacji przez Cognor Holding S. A./ 4 Workers Sp. z o.o. oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 1 roku po złożeniu CV zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem. Informacje dotyczące zatrudnienia będą udzielane w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. W pozostałych godzinach prosimy o wiadomość SMS lub wiadomość na OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 895512472