2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Podkonice Duże
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik serwisu sprzątającego Podkonice Duże

Lokalizacja

Podkonice Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą o  rodzinnych korzeniach  z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce Pracy : Podkonice Duże

3 zmiany: 6.00-14.00,14.00-22.00, 22.00-6.00

  - Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPID [MOŻNA JĄ WYROBIĆ W TRAKCIE PRZYJĘCIA DO PRACY]

Zadania:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,

  • dbanie o porządek w przestrzeni świadczącej usługi.

 Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • chęć do pracy,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie

* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

* Przeszkolenie stanowiskowe

* zmianowy system pracy, staramy się, aby każdemu dopasować grafik pracy

* dopasowanie lokalizacji pracy do miejsca zamieszkania

Naszym mottem jest „jakość, a nie ilość”.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie w cv następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Podkonice Duże,

Łódzkie

Łódzkie, Podkonice Duże
ID: 847568140