2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Bojków
Vanesa
Dodane 07 maja 2024

Pracownik serwisu sprzątającego - OD ZARAZ Mycie maszynowe

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Serwisu Sprzątającego do obsługi myjki samojezdnej.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości w wyznaczonych obszarach.

  • Obsługa myjki samojezdnej.

  • Zachowanie wysokich standardów czystości i higieny.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze myjki samojezdnej będzie mile widziane, choć nie jest konieczne.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę-zlecenie.

  • Stawkę godzinową w wysokości 27.70 zł brutto.

  • Możliwość dorabiania godzin dodatkowych w okresie urlopowym.

  • System pracy zmianowy (rano - popołudniu).

Miejsce pracy: Huhtamaki FS-Gliwice. ul. Bojkowska 61A

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 909997205