2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Stare Gliwice
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik serwisu sprzątającego Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem firmy oraz pozyskaniem nowych klientów.

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik serwisu sprzątającego.

Praca od PON do PT 5H/DZIENNIE

Zakres obowiązków:

  •      Sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych oraz serwis toaletowy

  •      Odkurzanie, mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci.

Oferujemy:

  • ·       Pracę na stałe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ·       Niezbędne szkolenia i pomoc na etapie wdrożenia do pracy

  • ·       Umowa o pracę luz zlecenie

Oczekujemy:

  • ·       Umiejętności planowania pracy własnej

  • ·       Samodzielności

  • ·       Odpowiedzialności

  • ·       Zaangażowania w wykonywane obowiązki

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 909175999