2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Płock
Oliwia
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik Serwisu sprzątającego

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik serwisu sprzątającego

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Miejsce pracy: Kolegialna 10B, Płock

Twój zakres obowiązków:

utrzymanie czystości w powierzchni biurowej w tym: wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie pomieszczenia socjalnego i toalety, mycie okien​

Nasze wymagania:

  • sumienność

  • dokładność

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność ok 20-26h miesięcznie ​

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy (zwykle co drugi dzień wieczorem, w sobotę - do ustalenia)

  • Rozliczenie godzinowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 919603725