2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Serwisu - Rynek Bałkany PESA

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

PESA S.A. Bydgoszczy

 poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownik serwisu - Rynek Balkany

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,

  • możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych,

  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,

  • benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.

  • ubezpieczenie grupowe.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw bieżących na tramwajach.

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i modernizacji.

  • Wykonywanie przeglądów pojazdów.

  • Analiza zgłaszanych usterek/problemów oraz ich rozwiązywanie.

  • Bieżący kontakt z klientami.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy w obszarze mechaniki, elektryki, elektroniki,

  • umiejętność rozwiązywania "zagadek" natury technicznej,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do krajów: Bułgaria, Rumunia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 881446113