2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Biała Podlaska
Dodane 14 maja 2024

Pracownik Serwisu Renowacja Felg Lubelskie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Renowacja Felg

Serwis Opon Lubelskie

Zatrudnimy: Pracownika Serwisu Renowacji felg

Zakres obowiązków:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, przy usługach:

  • prostowania

  • spawania aluminium

  • Malowanie proszkowe oraz systemowe

  • Toczenie CNC

  • Chemiczne usuwanie lakieru

  • Piaskowanie

  • Śrutowanie

  • Polerowanie

  • Wyważanie kół

    • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

    • Demontaż i montaż opon

    • Wymiana kół w pojazdach

    • Obsługa maszyn i narzędzi stosowanych w branży motoryzacyjnej

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń charakterystycznych dla warsztatu

  • Prawo jazdy kat.B

  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy

  • Dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywanych zadaniach

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Zaangazowanie do pracy i chęć rozwoju

  • Komunikatywność, spostrzegawczość

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od liczby wypracowanych roboczogodzin

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Nasza firma służy profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą. Oferujemy możliwość sprawdzenia oraz montażu naszych produktów przy zakupie, dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym.

Jeśli jesteś osobą nastawioną pozytywnie do życia, masz w sobie chęć rozwoju ta praca jest dla Ciebie!

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 916724823