2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik serwisu / Monter

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Posiadasz umiejętności techniczne?

Lubisz pracę w terenie i kontakt z klientami?

Być może to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole!

Szukamy zorganizowanej osoby do dłuższej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń w lokalizacjach wskazanych przez klienta - głównie na obszarze Wielkopolski oraz województw ościennych - okresowo także na terenie całego kraju - gotowość do wyjazdów służbowych (pozostały czas - praca w siedzibie firmy w Poznaniu),

  • prace serwisowe (systemowe/ w terenie / konfiguracja),

  • wsparcie techniczne dla pozostałej części zespołu;

Oczekiwania:

  • umiejętności techniczne

  • wysoka kultura osobista

  • uprawnienia SEP (mile widziane),

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność samodzielnego określania priorytetów),

  • odpowiedzialność, terminowość,

  • umiejętność pracy w rozproszonym zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność do czasowych wyjazdów na montaże i serwisy poza teren Wielkopolski;

Praca od poniedziałku do piątku. Zapewniamy niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, wyposażenie techniczne).

Prosimy o uzupełnienie aplikacji o zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909675766