2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Dobrzewino
Dodane 21 maja 2024

Pracownik serwisu

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzewino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

WAGOTECH Sp. z o.o. - wiodący na Pomorzu dystrybutor i serwis techniczny systemów wagowych oraz dostawca usług metrologicznych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i współpracujemy z jednym z największych, światowych producentów wag elektronicznych - firmą RADWAG Wagi Elektroniczne.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Jako pracownik serwisu będziesz odpowiedzialny za wykonywanie usług serwisowych urządzeń wagowych.

Do Twoich głównych obowiązków należy:

  • Naprawa urządzeń wagowych, sporządzanie dokumentacji technicznej.

  • Tworzenie dokumentacji wewnętrznej procesu serwisowania.

  • Kontrola metrologiczna, kalibrowanie i konfigurowanie urządzeń kontrolno-pomiarowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenia technicznego min. średniego technicznego w kierunkach elektronik, elektryk, mechatronik, automatyk, mechanik precyzyjny lub pokrewnych.

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, w tym czytanie schematów elektronicznych.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Znajomość podstaw automatyki.

  • Znajomości obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr), stacji lutowniczej oraz podstawowych narzędzi i elektronarzędzi.

  • Zdolności manualnych, kreatywności i inicjatywy własnej w działaniu.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B – min. 2 lata

Co oferujemy:

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację.

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole.

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Premie uzależnione od wyników firmy.

  • Prezenty świąteczne.

  • Zdobycie doświadczenia w rozwijającej branży.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód i sprzęt serwisowy).

  • Wdrożenie u boku wyspecjalizowanego pracownika.

  • Praca jedno zmianowa w komfortowych godzinach pracy (7:00-15:00).Więcej informacji tel. +48**********08 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Jeżeli masz zmysł majsterkowicza i jesteś chętny do nauki nowych umiejętności, aplikuj.

Lokalizacja

Dobrzewino,

Pomorskie

Pomorskie, Dobrzewino
ID: 786988453