2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płochocin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik serwisu (4500 - 5500 brutto)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płochocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PERI Polska to wiodąca spółka międzynarodowego koncernu - lidera w zakresie deskowań, rusztowań i doradztwa technicznego. Na rynku polskim obecni jesteśmy od 30 lat i zatrudniamy blisko 500 osób na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Pracownik serwisu

Miejsce pracy: Centrum logistyczne PERI Sp. z o.o. Płochocin k/Warszawy

Zakres obowiązków: ·

·        obsługa techniczna szalunków,

·        sortowanie dostarczonego materiału,

·   kompletacja elementów i magazynowanie materiałów zgodnie z dokumentacją

techniczną,

Nasze oczekiwania:

·        rzetelność i sumienność,

·        nastawienie na efektywną pracę zespołową,

·        mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego UDT.

Oferujemy:

· umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie z branży budowlanej o

ugruntowanej pozycji na rynku,

· możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych ,

· bezpłatny transport z Warszawy i okolic,

· pakiet benefitów – ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie obiadów,

dopłata do wczasów, paczki dla dzieci

· wynagrodzenie 4500 - 5500 brutto/m-c

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Płochocin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płochocin
ID: 738170196