2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Koszutka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik sekretariatu szkoły językowej Helen Doron Katowice Koszutka

Wynagrodzenie

3 200 - 3 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron w Katowicach (Koszutka) poszukuje osoby która będzie odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu i obsługę administracyjną szkoły.

Sieć Helen Doron to prestiżowa sieć szkół językowych znana w 38 krajach. Marka istnieje od 35 lat na świecie i od 20 lat w Polsce. Centra Helen Doron uczą dzieci metodą naturalną zaadaptowaną do nauki języka angielskiego przez brytyjską lingwistkę Helen Doron.

Wymiar pracy: niepełny wymiar

Preferowane rozpoczęcie pracy: od zaraz

Szukamy ciebie jeśli posiadasz poniższe niezbędne cechy które pozwolą ci czerpać zadowolenie z wykonywanej pracy:

  • samodzielność, wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • masz doświadczenie w pracy z Klientem i wiesz jak ważna jest najwyższa jakość obsługi Klienta

  • pogodne, przyjazne i energiczne usposobienie

  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzania czasem,

  • punktualność i rzetelność

  • zaangażowanie, samodyscyplina i obowiązkowość

  • uwielbiasz pracę z ludźmi oraz potrafisz się z nimi dogadać (to absolutnie niezbędny warunek)

  • Nie boisz się rozmawiać przez telefon

  • masz "lekkie pióro"

  • lubisz gdy dużo się dzieje i umiesz robić wiele rzeczy na raz

  • serdeczność w kontaktach z dziećmi

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • dyspozycyjność w godzinach 13:00-19:00 w poniedziałek-czwartek i

    w piątek 12:00-16:00.

  • znajomość pakietu Office, Arkusze Google oraz mile widziana znajomość obsługi systemów do zarządzania relacjami z Klientami i szkołą

  • chcesz pracować w zespole, dla którego nadrzędnymi wartościami są relacje, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • zapraszamy także studentów zaocznych

Zakres obowiązków:

  • obsługa biura, bieżąca obsługa Klienta

  • obsługa administracyjna Klientów i Lektorów

  • odbieranie telefonów, odpowiadanie na wiadomości, maile

  • prezentowanie oferty szkoły, przyjmowanie zapisów na kursy

  • dbanie o właściwy obieg informacji i dokumentów,

  • przyjmowanie i egzekwowanie należności

  • pomoc przy organizacji wydarzeń (przygotowanie szkoły pod warsztaty/ szkolenia/ imprezy plenerowe/ festyny)

  • wsparcie pracy dyrektora

  • pomoc w w tworzeniu treści do mediów społecznościowych/na stronę internetową

Co oferujemy:

  • pracę w fajnym zespole w przyjaznej atmosferze,

  • wsparcie przy wdrażaniu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B wg preferencji. Umowa o pracę po okresie próbnym.

  • zniżkę na nasze kursy dla Twoich najbliższych

  • możliwość rozwoju i premie

  • Zniżki na kursy językowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Będziesz mieć okazję brania udziału w różnych szkoleniach, konferencjach, zarówno online, jak i stacjonarnych.

  • Perspektywa długotrwałej współpracy, rozszerzenia wymiaru pracy a z czasem możliwość objęcia samodzielnego stanowiska kierowniczego

  • w wakacje i ferie zmianę godzin pracy na godziny poranne od 9:00 do 17:00 (do uzgodnienia)

 CV możesz przesłać na adres email :

Helen Doron Katowice Koszutka, ul.Ordona 7

www.helendoron.pl/angielski-katowice-koszutka lub przez portal OLX

Prześlij do nas swoje CV i krótkie info dlaczego chciał/abyś do nas dołączyć.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Z wybranymi kandydatami będziemy się z kontaktować telefonicznie celem ustalenia terminu spotkania.

Do swojego zgłoszenia nie zapomnij dołączyć zgody na przetwarzanie danych osobowych

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 773626032