2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Zaspa Rozstaje
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik sekretariatu szkoły językowej/biura tłumaczeń Galeria Zaspa

Wynagrodzenie

25 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Rozstaje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik administracyjny (Obsługa biura szkoły językowej/biura tłumaczeń)

Centrum Języków Obcych GERLANG w Gdańsku szuka pracownika administracyjnego do obsługi biura szkoły językowej w Galerii Zaspa.

Praca w godzinach popołudniowych 13.00-19.00 lub 11.00-19.00 (pełen etat)

Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, otwartość w kontaktach z klientem, odpowiedzialność. Szukamy osoby dobrze zorganizowanej, rzetelnej, punktualnej i sumiennej.

Zapewniamy:

• szkolenia przygotowujące do pracy,

• pracę w młodym, energicznym zespole,

• dobrą atmosferę pracy,

• wynagrodzenie do ustalenia.

Zadania m.in:

• obsługa klientów szkoły językowej/ biura tłumaczeń

• przygotowywanie dokumentów

• archiwizacja dokumentów

• dbanie o dobry wizerunek firmy

• udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez szkołę

Oferujemy umowę zlecenie lub B2B, część etatu

Prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM za pomocą przycisku aplikuj lub na adres e-meilowy znajdujący sie na stronie internetowej naszej szkoły szkolajezykowagdansk.pl

Kontakt telefoniczny: 50*******98

Prosimy o przesłanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Centrum Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń Gerlang.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Rozstaje
ID: 779484980