2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 03 maja 2024

Pracownik sekretariatu

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz Żdżarach. Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu firmy i koordynacja prawidłowego przepływu informacji,

  • obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej,

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dbanie o prawidłowy jej obieg w firmie,

  • bieżący kontakt z innymi oddziałami firmy,

  • rejestracja dokumentów księgowych,

  • przyjmowanie i obsługa recepcyjna gości oraz obsługa spotkań biznesowych,

  • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych,

  • ścisła współpraca z Działem Personalnym; kompletowanie i przekazywanie dokumentów kadrowych oraz kontakt z pracownikami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Outlook),

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • gotowość do odbywania szkolenia stanowiskowego w naszych oddziałach w Radomsku i Żninie (4 dni w tygodniu w okresie wdrożenia) – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • premię roczną,

  • wsparcie i pomoc zespołu na każdym etapie pracy,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, dofinansowanie kart Multisport, doładowania pieniężne na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, paczki dla dzieci pracowników na Dzień Dziecka i Mikołajki, imprezy integracyjne, food truck, owoce).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 914426960