2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 23 maja 2024

Pracownik sekretariatu

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Magic Play Sp. z o.o. z Kalisza, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży automatów rozrywkowych, poszukuje osoby na stanowisko PRACOWNIK SEKRETARIATU

Główne obowiązki na stanowisku pracy obejmują

Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich

Obsługa połączeń telefonicznych

Umawianie i koordynowanie terminów spotkań

Wprowadzanie faktur zakupu do programu księgowego

Przyjmowanie, opisywanie faktur zakupu dla księgowości

Rozliczanie godzin pracy pracowników w danym miesiącu

Obsługa sali konferencyjnej podczas spotkań biznesowych

Przygotowywanie raportów i dokumentów

Dbanie o prawidłowy obrót dokumentów w firmie

Wymagania:

Obsługa komputera oraz arkusza kalkulacyjnego (Excel)

Obsługa urządzeń biurowych

Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy pracę w miłej atmosferze, w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym

 Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 913653976