2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 16 maja 2024

Pracownik sekretariatu

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rodzinne Przedszkole Ziarno na warszawskiej Białołęce poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko pracownika sekretariatu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące funkcjonowanie sekretariatu oraz wsparcie administracyjne dla dyrekcji i nauczycieli.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefonu i korespondencji e-mailowej

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji przedszkolnej

  • Przyjmowanie i rejestracja dzieci

  • Organizowanie spotkań i wydarzeń przedszkolnych

  • Współpraca z rodzicami i opiekunami dzieci

  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla zespołu przedszkolnego

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w przedszkolu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe)

  • Doświadczenie w pracy biurowej lub administracyjnej

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych (MS Office)

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat ( 8-16)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918644019